Startup TravPack

Kategoria:Szukam inwestora
Autor:Kamil Cyrana
Data dodania:01-02-2017 11:04

Szanowni Państwo, jestem pomysłodawcą technologicznej platformy mobilnej oraz webowej służącej do transportu przesyłek oraz do zleceń zakupów wybranego przez zleceniodawcę towaru oraz dostarczenia w określone miejsce.

Szanowni Państwo, jestem pomysłodawcą technologicznej platformy mobilnej oraz webowej służącej do transportu przesyłek oraz do zleceń zakupów wybranego przez zleceniodawcę towaru oraz dostarczenia w określone miejsce. Posiadam biznes plan, prezentację inwestorską, obszerną dokumentację techniczną, interfejsy graficzne na platformy mobilnej oraz webowe. Mam zespół kompetentnych programistów: Android, iOS, .NET, Grafik Designer. W najbliższym czasie opublikujemy landing page. Jesteśmy w trakcie tworzenia backedu. Mamy klikany prototyp na system android. Jestem po konsultacjach prawnych co do legalności funkcjonowania aplikacji na wybranych rynkach oraz z kompetentnymi osobami zajmującymi się marketingiem. Aplikacje jest adresowana i tylko tam będzie funkcjonować: Kraje Europy zachodniej (gł. UK) W dalszej perspektywie Stany Zjednoczone. Aby zakończyć projekt potrzebujemy wsparcia finansowego które pozwoli zaangażować się w tworzenie projektu w części technicznej (programowania). Kosztorys: Na ukończenie projektu potrzebujemy 100 tysięcy złotych. Na marketing 50 tysięcy złotych w skali pierwszych 6 miesięcy które pozwolą generować relatywnie wyższy zysk od zainwestowanych środków. Utrzymanie biura i księgowość 50 tysięcy złotych rocznie. Potrzebujemy w sumie 200 tysięcy złotych Jestem gotowy oddać do 30% udziałów w spółce. Spółka może być założona w Polsce lub w UK. Proszę o poważne propozycje i potraktowanie rozważania ogłoszenia w kontekście międzynarodowego biznesu. Zainteresowanym inwestorom prześlę prezentację (posiadam zarówno w wersji angielskiej jak i polskiej). Pozdrawiam, Kamil Cyrana

Cena:200 000 zł

Działajmy Razem!

Sprawdź czy Twój pomysł jest unikalny i ma wartość rynkową. Nie szukaj po omacku, nasi eksperci reprezentują wszystkie dziedziny gospodarki.

Już wiesz, że Twój pomysł jest unikalny? Zrealizujemy razem z Tobą ochronę pomysłu i przygotujemy go do komercyjnej realizacji.

Masz gotową dokumentację patentu lub zgłoszony wzór użytkowy? Pomożemy Ci uruchomić produkcję lub sprzedać wynalazek.

Wypełnij zgłoszenie!

Zaproś znajomego