Polska Projektowa > Ogłoszenia > Szukam inwestora > Poszukuję inwestora lub wspólnika GWARANTOWANI ODBIORCY (prywatna firma zbrojeniowa)

Poszukuję inwestora lub wspólnika GWARANTOWANI ODBIORCY (prywatna firma zbrojeniowa)

Kategoria:Szukam inwestora
Autor:Rafał Kostrzewa
Data dodania:09-02-2017 10:00

Z racji tego iż niedawno pojawiła się możliwość stałego eksportu asortymentu za granicę, poszukuję odważnych i zdecydowanych ludzi do stałej współpracy bądź inwestycji w jedną z pierwszych polskich prywatnych firm zbrojeniowych. Znajomość branży będzie dodatkowym atutem, ale rozważę każdą propozycję.

Przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem oraz produkcją nowoczesnego osprzętu taktycznego do broni palnej. Całość produkcji odbywa się w Polsce przy kooperacji z kilkami innymi przedsiębiorstwami. Jednym z głównych celów przedsiębiorstwa jest także rozpowszechnienie amerykańskiego systemu montażowego KeyMod, używanego przez elitarne formacje zbrojne za zachodzie. Pierwsze produkty dostępne są już na rynku. Wkład finansowy będzie głównie przekazany na potrzebę uzyskania dotacji UE. Do produkcji większości akcesoriów stosowane jest aluminium lotnicze gatunku PA9 (zachodnie oznaczenie to stop Al 7075) zabezpieczone podwójną powłoką ochronną; anodową typu III oraz powłoką proszkową. Zastosowany stop zapewnia wysoką wytrzymałość, a powłoki ochronne dodatkowo zwiększają odporność na niekorzystne warunki środowiskowe oraz czynniki chemiczne. Na chwile obecną opracowanych jest 17 produktów, włącznie z pełną dokumentacją techniczną. Większość środków inwestycyjnych przeznaczona byłaby na wykonanie prototypów oraz produkcję seryjną. Mamy już także potencjalnych odbiorców hurtowych (W TYM TAKŻE ZAGRANICZNYCH) na wyprodukowany asortyment.

Cena:12 000 zł

Działajmy Razem!

Sprawdź czy Twój pomysł jest unikalny i ma wartość rynkową. Nie szukaj po omacku, nasi eksperci reprezentują wszystkie dziedziny gospodarki.

Już wiesz, że Twój pomysł jest unikalny? Zrealizujemy razem z Tobą ochronę pomysłu i przygotujemy go do komercyjnej realizacji.

Masz gotową dokumentację patentu lub zgłoszony wzór użytkowy? Pomożemy Ci uruchomić produkcję lub sprzedać wynalazek.

Wypełnij zgłoszenie!

Zaproś znajomego