Polska Projektowa > Osoby i firmy

Osoby i firmy

W naszej bazie znajdują się dane kontaktowe osób i firm związanych z wieloma obszarami - po prawej stronie w menu bocznym znajdują się pogrupowane informacje w formie zakładek - proszę wybrać właściwą zakładkę, np. Radcy prawni i skorzystać z wyszukiwarki. Po wpisaniu w pole wyszukiwarki co najmniej 3 znaków i naciśnięciu "szukaj" zwrócone zostaną wyniki zawierające szukaną frazę.

Użytkownicy portalu
Znajdują się tu wizytówki osób, które zarejestrowały się na portalu oraz wypełniły pole "krótki opis" znajdujący się w formularzu Moje konto. Aby ułatwić kontakt między Użytkownikami, wystarczy po zalogowaniu skorzystać z funkcjonalności "Wyślij wiadomość".
Użytkownicy zweryfikowani - w pierwszej kolejności otrzymują informacje o planowanych nowych projektach realizowanych przez Polskę Projektową.

Eksperci
Nasi Eksperci to osoby o dużej wiedzy i doświadczeniu w branży, którą reprezentują. Eksperci są naszymi współpracownikami, często uczestniczą w Zespołach Projektowych, które powołujemy do realizacji zadań zgłaszanych przez Użytkowników portalu.

Pozostałe zakładki
Baza danych zawiera kilkadziesiąt tysięcy rekordów firm, osób i instytucji. Dane te mogą być pomocne przy nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów i budowaniu przez Użytkowników własnych zespołów.

W przypadku znalezienia błędów lub potrzeby uaktualnienia danych w tej części bazy danych, prosimy o kontakt.

Działajmy Razem!

Sprawdź czy Twój pomysł jest unikalny i ma wartość rynkową. Nie szukaj po omacku, nasi eksperci reprezentują wszystkie dziedziny gospodarki.

Już wiesz, że Twój pomysł jest unikalny? Zrealizujemy razem z Tobą ochronę pomysłu i przygotujemy go do komercyjnej realizacji.

Masz gotową dokumentację patentu lub zgłoszony wzór użytkowy? Pomożemy Ci uruchomić produkcję lub sprzedać wynalazek.

Wypełnij zgłoszenie!

Zaproś znajomego