Polska Projektowa > Zostań naszym ekspertem

Zostań naszym ekspertem

Kim jest Ekspert w naszym rozumieniu? To z pewnością osoba z udokumentowaną wiedzą i doświadczeniem zawodowym. To ktoś, kto zna się na rzeczy lepiej niż inni. Ekspert daje więcej jakości i umie doradzić w wyborze optymalnego rozwiązania problemu.
Nie stawiamy wymagań co do sposobów zdobywania wiedzy - zarówno renomowany uniwersytet jak i gminna szkoła zawodowa mogą być kuźnią Eksperta. Doświadczenie zawodowe również można zdobywać na wiele sposobów. Czy lepszy jest kandydat, który wiele lat spędził w jednej firmie, czy może ktoś, kto ciągle zmienia zatrudnienie?
Pytanie jak szeroki powinien być zakres specjalizacji Eksperta, też pozostawiamy otwarte. Specjalizacja Eksperta może obejmować całą branżę, np. transport, jak i jeden segment, np. pojazdy szynowe.
Oprócz wiedzy wymagamy od Eksperta solidności, terminowości i odpowiedzialności.

Po ustaleniu treści umowy między Ekspertem i Polską Projektową, zawierającej między innymi zapisy o zachowaniu poufności oraz określenie zakresu specjalizacji, podpisujemy wspólnie umowę o współpracy.
Od tej pory wszystkie informacje o sprawach mieszczących się w zakresie zainteresowania Eksperta są przekazywane do jego wiadomości, z zapytaniem, czy Ekspert decyduje się na współpracę przy realizacji zaproponowanego zlecenia. W przypadku akceptacji konkretnego zlecenia przez Eksperta, przekazujemy istotne szczegóły i przystępujemy do wspólnej pracy.

Podpisane umowy i kontakt on-line ułatwiają obieg dokumentów, skracają czas realizacji zadań i nie generują zbędnych kosztów dodatkowych. Niezależnie czy Ekspert mieszka na sąsiedniej ulicy, czy na drugim końcu Polski - zawsze pracujemy w ten sam sposób, tzn. wykorzystując nasze autorskie oprogramowanie do zarządzania projektem.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które czują się Ekspertami w budownictwie, biologii, transporcie, wojskowości, metalurgii, farmacji, chemii, energetyce i wielu, wielu innych dziedzinach, bo przecież innowacje dotyczą praktycznie wszystkich dziedzin życia, bez ograniczeń!

Zostając naszym Ekspertem zwiększasz swoje szanse na pracę przy innowacyjnym projekcie!